Η μεγάλη αμμουδιά του Τολού λέγεται Ψιλή Άμμος, απλώνεται σε μήκος που αγγίζει το ένα χιλιόμετρο, και είναι ιδανική αν ταξιδεύεις με πιτσιρίκια, καθώς τα νερά είναι ρηχά και καθαρά, και η οργάνωση υποδειγματική –τόσο που οι λάτρεις των ερημικών παραλιών και της ησυχίας μάλλον θα προσπεράσετε.
Θαλάσσια σπορ, καφεδάκια πλάι στο κύμα,φρέσκο ψάρι σε τραπεζάκια έξω και άψογα οργανωμένα κάμπινγκ συμπληρώνουν την εικόνα ενός από τους δημοφιλέστερους καλοκαιρινούς προορισμούς της Αργολίδας.
Εκδρομές με θαλάσσιο καγιάκ → PanExpeditions
Με άμμο
Οργανωμένη
Cafe-bar